20110402-PH-KAD-GR-178

Kalendar natjecanja HHS-a

KALENDAR NATJECANJA ZA 2020. GODINU

Odaberite:

Siječanj

Datum Ime Uzrast Način Grad Država Vrsta
02.-11. Bazične pripreme kadetske reprezentacije 2020 kadeti GR Gospić CRO Pripreme
06.-15. Bazične pripreme reprezentacije 2020 juniori, U23, seniori GR Gospić CRO Pripreme
10.-11. Seminar za trenere i suce 2020 Kr. Toplice CRO Seminar
17.-19. Međunarodni UWW turnir "Grand Prix of Denmark" 2020 seniori GR Nykobing DEN UWW turnir
18. Prvenstvo županije za juniore GR 2020 Juniori GR po regijama CRO Prvenstvo
20.-29. Pripreme / trening kamp seniori 2020 seniori GR Nykobing DEN Pripreme
25. 1. krug međunarodne lige za kadete 2020 kadeti GR Brezovica CRO Liga

Veljača

Datum Ime Uzrast Način Grad Država Vrsta
01. Prvenstvo Hrvatske za juniore GR 2020 Juniori GR Zagreb CRO Prvenstvo
01.-02. Međunarodni UWW turnir za žene "Wolfurt" 2020 kadetkinje i juniorke FW Wolfurt AUT UWW turnir
03.-09. Pripreme U-23 i seniorske reprezentacije 2020 U-23 i seniori GR Gospić CRO Pripreme
08. Prvenstvo županije za kadete i seniore GR 2020 kadeti i seniori GR po regijama CRO Prvenstvo
10.-16. Prvenstvo Europe za seniore 2020 seniori i seniorke GR, HŽ Rim CRO Prvenstvo
15. Prvenstvo Hrvatske za kadete GR 2020 kadeti GR Brezovica CRO Prvenstvo
23. Početničko prvenstvo županija za dječake i djevojčice SL 2020 djevojčice i dječaci početnici SL, HŽ po regijama CRO Prvenstvo
23. Prvenstvo Hrvatske za U-23 GR 2020 U-23 GR Varaždin CRO Prvenstvo
24.-03.03. Pripreme seniorske reprezentacije 2020 seniori GR Tata HUN Pripreme

Ožujak

Datum Ime Uzrast Način Grad Država Vrsta
07.-08. Međunarodni turnir "Black Diamond Cup" 2020 kadeti GR Dorog HUN Turnir
07.-08. 1. kolo Premijer I HHL Lige 2020 seniori GR po gradovima domaćinima CRO Liga
08. Prvenstvo županije za mlađe i starije dječake GR 2020 mlađi i stariji dječaci GR po regijama CRO Prvenstvo
09.-17. Pripreme seniorske reprezentacije 2020 seniori GR Gospić CRO Pripreme
13.-15. Međunarodni UWW turnir "Croatia Open" 2020 kadeti i kadetkinje GR, HŽ Zagreb CRO UWW turnir

Listopad

Datum Ime Uzrast Način Grad Država Vrsta
17. Prvenstvo Hrvatske za seniore GR 2020 seniori GR Gospić CRO Prvenstvo
24. Prvenstvo Hrvatske za mlađe dječake GR 2020 mlađi dječaci GR Zagreb CRO Prvenstvo
24.-25. 2. kolo Premijer I HHL Lige 2020 seniori GR po gradovima domaćinima CRO Liga
25. Prvenstvo Hrvatske za mlađe i starije djevojčice kadetkinje, juniorke, U23 i seniorke HŽ 2020 mlađe i starije djevojčicekadetkinje, juniorke, U23 i seniorke Varaždin CRO Prvenstvo

Studeni

Datum Ime Uzrast Način Grad Država Vrsta
06.-08. Međunarodni UWW turnir "GRAND PRIX ZAGREB OPEN" 2020 seniori GR Zagreb CRO UWW turnir
14.-15. 3. kolo Premijer I HHL Lige 2020 seniori GR po gradovima domaćinima CRO Liga
14. 1. hrvatska hrvačka liga - turnir seniori GR Zagreb CRO Liga
21.-22. Prvenstvo Hrvatske za starije dječake GR 2020 stariji dječaci GR Zagreb CRO Prvenstvo
21.-22. 4. kolo Premijer I HHL Lige 2020 seniori GR po gradovima domaćinima CRO Liga
28. Kup Hrvatske GR 2020 seniori GR Varaždin CRO Turnir

Prosinac

Datum Ime Uzrast Način Grad Država Vrsta
05.-06. 5. kolo Premijer I HHL Lige 2020 seniori GR po gradovima domaćinima CRO Liga
12. Božićni turnir 2020 dječaci GR Zagreb CRO Turnir
19.-20. Prvenstvo Hrvatske za seniore SL 2020 seniori i seniorke, mlađi dječaci i djevojčice SL, HŽ Vrbovec CRO Prvenstvo
 

Kalendar natjecanja HHS-a za 2021.godinu

(verzija . od 20.01.2021. godine)

 

SIJEČANJ (I)

04.-15. Bazične pripreme reprezentacije Kadeti Gospić CRO
16.-17. UWW  turnir Grand Prix Zagreb open Seniori Zagreb CRO
18.-29. Pripreme Seniori U-23 Juniori Poreč CRO

VELJAČA (II)

6. Županijska / regionalna prvenstva / GR Seniori Po regijama CRO
13. Prvenstvo Hrvatske / GR način Seniori Natječaj CRO
15.-25. Specifične pripreme Seniori Poreč CRO
13.-14. UWW turnir, Hrvanje za žene Kadetkinje Juniorke Wolfurt AUT
27. Prvenstvo Hrvatske / GR način U-23 / mlađi seniori Natječaj CRO


OŽUJAK (III)

06.-07.  1. krug međunarodne lige za kadete Kadeti   CRO
6. – 7.  Seminar za trenere i suce   CRO
08.-17. Završne pripreme za kvalifikacijski turnir Seniori U-23 Gospić CRO
13.-14. Županijska / regionalna prvenstva / GR Mlađi dječaci Stariji dječaci/kadeti Po regijama CRO
18.-21. Europski kvalifikacijski turnir za OI Seniori Budimpešta HUN
20. Prvenstvo Hrvatske / GR način Stariji dječaci Zagreb CRO
25.-28. Međunarodni turnir „Tallin Open“ Kadeti  Talin EST
28.-04.04. Specifične pripreme Kadeti  Talin EST


TRAVANJ (IV)
04. Uskrs  
05. -13.4. Specifične pripreme Seniori i juniori Poreč CRO
10. UWW turnir„Trofej Jadrana“ / GR, WW Juniori Juniorke Poreč CRO
15.-18. UWW turnir Wrestling Challenge U-15 Cluj Napoca ROU
19.-23. Specifične pripreme U-15 Cluj Napoca ROU
17. Prvenstvo Hrvatske / GR Mlađi dječaci Zagreb CRO
18. Prvenstvo Hrvatske / GR kadeti Zagreb CRO
19.-25. EUROPSKO PRVENSTVO Seniori Katowice  POL
24.-25. UWW turnir„Refik Memišević-Brale“ Kadeti Subotica SRB
25. 1. krug školske lige / GR način Dječaci Po regijama CRO
26.4. – 05. Završni kamp za kvalifikacije za OI Seniori Gospić CRO

SVIBANJ (V)

01.-02. UWW turnir „Croatia Open“,/ GR, WW Kadeti Kadetkinje Zagreb CRO
06.-09 Svjetski kvalifikacijski turnir za OI Seniori Sofija BUL
03.-07. Specifične pripreme Kadeti  Zagreb CRO
06.-15. Završne pripreme za EP U-23 Gospić CRO
08. Županijska / regionalna prvenstva / GR juniori Po regijama CRO
09. 2. krug školske lige / GR način Dječaci Po regijama CRO
13.-16. Međunarodni UWW turnir / GR, WW Kadeti Kadetkinje Bucharest ROM
16. Finale školske lige Zagrebačke regije / GR Dječaci  Zagreb CRO
17.-23. EUROPSKO PRVENSTVO  U-23  Skopje MKD
22.-23. Međunarodni turnir (nije u kalendaru) Kadeti Juniori Chomutov CZE
24.-28. Specifične pripreme     Kadeti Juniori Chomutov CZE
27.-30. EUROPSKO PRVENSTVO U-15 Djevojčice Burgas BUL
29.-30. UWW turnir, Hrvanje za žene (nije u kalendaru) Kadetkinje, Juniorke Dormagen GER
31.-05.06. Specifične pripreme Kadeti  POL


LIPANJ (VI)
03.-06. Međunarodni UWW turnir / GR, WW Juniorke Bucharest ROM
05. Prvenstvo Hrvatske / GR način Juniori Natječaj CRO
07.-12. Završne pripreme za EP Kadeti  Zagreb CRO
08.-13. UWW turnir, Pytlasinski Seniori  Waršava POL
01.-11. Završne pripreme za EP Kadetkinje Varaždin CRO
19.-20. UWW turnir„Ljubomir Ivanović-Gedža“(nije u kalendaru) Seniori Mladenovac SRB
14.-20. EUROPSKO PRVENSTVO  Kadeti Kadetkinje Samokov BUL
16.-25. Završne pripreme za EP Juniori Gospić CRO
16.-25. Završne pripreme za EP Juniorke Varaždin CRO
28.-04.07. EUROPSKO PRVENSTVO Juniori Juniorke  Dortmund GER
26.-04.07. ISF World school games U-15 Beograd SRB
30.-15.07. Bazične pripreme za OI Seniori Gospić CRO

SRPANJ (VII)
03.-04.   
05.-10. Specifične pripreme Kadeti Budimpešta HUN
05.-17. Završne pripreme za SP Kadetkinje Budimpešta HUN
10.-11.   
12.-17. Završne pripreme za SP Kadeti  Zagreb CRO
17.-18.   
19.-25. SVJETSKO PRVENSTVO  Kadeti Kadetkinje Budimpešta HUN
19.-31. Završne pripreme za OI Seniori Tokyo JAP


KOLOVOZ (VIII)
01.-07. OLIMPIJSKE IGRE Seniori Tokyo JAP
02.-14. Završne pripreme za SP Juniori Gospić CRO
02.-14. Završne pripreme za SP Juniorke Varaždin CRO
10.-30. Ljetni kamp SHŠGZ Kadeti Dječaci stariji Dječaci mlađi Zadar CRO
14.-15.   
16.-22. SVJETSKO PRVENSTVO  Juniori Juniorke Ufa RUS
21.-22.   
28.-29.   

RUJAN (IX)
04.-05.   
10.-12. UWW turnir Grand prix of Denmark Seniori Nykobing DEN
12.-22. Pripreme Seniori Nykobing DEN
11.-12.   
18.-19.   
25. Prvenstvo Hrvatske / SL način / HŽ U-23, muški / žene Kadeti,muški /žene Natječaj CRO
26. 1. krug školske lige / SL način Dječaci Po regijama CRO


LISTOPAD (X)
02.-10. SVJETSKO PRVENSTVO, neolimp. Kateg Seniori Oslo NOR
02. Prvenstvo Hrvatske / SL način / HŽ Juniori,muški / žene
Stariji dječaci /
Starije djevojčice Natječaj CRO
03.   
09. Prvenstvo Hrvatske za početnike / SL način / HŽ St. dječaci Ml. dječaci St.djevojčice Ml.djevojčice  Zagreb CRO
10.   
11.-22. Specifične pripreme  U-23 Tata HUN
16.-17.   
23. Prvenstvo Hrvatske / SL način / HŽ Seniori Seniorke Mlađi dječaci Mlađe djevojčice Vrbovec CRO
24.   
19.-24. PRVENSTVO SVIJETA, GR i SL način Veterani Loutraki GRE
25.-30. Završne pripreme za SP U-23 Gospić CRO
28.-31. Balkansko prvenstvo U-15 Xanthi GRE
30.-31.   


STUDENI (XI)
01.-07. SVJETSKO PRVENSTVO  U-23 Beograd SRB
06.-07.   
13. 2. krug međunarodne lige za kadete Kadeti  CRO
13.-14.   
20. Kup Hrvatske  Seniori Varaždin CRO
21.   
27. Kvalifikacije za Božićni turnir Dječaci i kadeti Zagreb CRO

PROSINAC (XII)
04.-05. Rezervni termin Premijer lige  
11.-12.   
18. Božićni turnir Dječaci i kadeti Zagreb CRO
18.-19.   
25.-26.   

 

Ovo je prijedlog kalendara natjecanja za 2021. koji je napravljen sukladno prijedlogu UWW kalendara, planovima i programima hrvatskih hrvačkih reprezentacija.
Molimo Povjerenika da predloži datume održavanja Liga natjecanja.
Turniri klubova po odluci IO HHS-a nisu uvršteni u kalendar.
Zbog produljenja epidemioloških mjera u kalendaru nije navedeno prvenstvo Zagreba i Zagrebačke županije za seniore i kadete te se naknadno bude utvrdio termin. Također, u kalendar nisu navedena početnička prvenstva.

Kalendar HHS-a nije konačan, već je stalno podložan manjim promjenama tijekom godine, tako da su uvijek moguće njegove izmjene i dopune temeljem dobrih sugestija i trenutne situacije u Savezu. Prijedloge za njegove izmjene i dopune molimo dostaviti u pisanom obliku naslovljeno na  Stručno trenersku komisiju HHS-a.

Sukladno pozivima stranih reprezentacija za međunarodne pripreme i natjecanja, te odobrenju termina za pripreme u sklopu sporazuma HOO- HV, moguće su i izmjene i dopune kalendara.

 

S poštovanjem,
Darko Rogalo, prof.
(predsjednik Stručno trenerske komisije)


VAŽNI LINKOVI

United World Wrestling CELA (European amateur wrestling federation) Hrvatski Olimpijski Odbor KIF (Kineziološki fakultet u Zagrebu) Zagrebački športski savez Database

SPONZORI

JANAF-150x60 SITAL d.o.o. Hrvatska Elektroprivreda M pro sport